Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Button
tr: Düğme

en: Position
tr: Konum

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Middle
tr: Orta

en: Ok
tr: Tamam

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...
