Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...
