Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Banner
be: Банэр

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...
