Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Yes
et: Jah

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Button
et: Nupp

en: Banner
et: Bänner

en: Position
et: Asukoht

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Ok
et: Olgu

en: Please wait...
et: Palun oota...
