Airship Web Notifications (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Button
hi: बटन

en: Position
hi: स्थान

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Ok
hi: ठीक

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...
