Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hr: Da

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Bottom
hr: Dno

en: Button
hr: Gumb

en: Position
hr: Pozicija

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...
