Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել
