Urban Airship Web Push Notifications (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ja: はい

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Button
ja: ボタン

en: Banner
ja: バナー

en: Position
ja: ポジション

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Middle
ja: 中

en: Ok
ja: OK

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: Notification
ja: 通知

en: Default Title
ja: デフォルトのタイトル

en: Credentials
ja: 資格情報
