Airship Web Notifications (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Button
lv: Poga

en: Banner
lv: Baneris

en: Position
lv: Pozīcija

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Ok
lv: Labi

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Notification
lv: Paziņojums
