Airship Web Notifications (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Button
nl: Knop

en: Position
nl: Positie

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Middle
nl: Midden

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Notification
nl: Melding

en: Default Title
nl: Standaardtitel

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Credentials
nl: Referenties

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Top Center
nl: Middenboven

en: Bottom Center
nl: Middenonder

en: Notification Text
nl: Tekst van de melding
