Airship Web Notifications (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Button
fa: دکمه

en: Position
fa: موقعیت

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Ok
fa: تایید

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...
