Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Button
ar: زر

en: Position
ar: الوضع

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Ok
ar: حسنًا

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...
