Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Bottom
az: Aşağı

en: Button
az: Düymə

en: Position
az: Vəzifə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
