Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Button
ca: Botó

en: Position
ca: Posició

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Ok
ca: D'acord

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Notification
ca: Notificació

en: Default Title
ca: Títol per defecte
