Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Button
fi: Nappi

en: Position
fi: Sijoitus

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Middle
fi: Keskellä

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Date and Time
fi: Päivä ja aika

en: Banner Position
fi: Bannerin sijainti
