Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Ok
kn: ಸರಿ

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು

en: Date and Time
kn: ದಿನಾಂಕ ಹಾಗು ಸಮಯ
