Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Button
cs: Tlačítko

en: Position
cs: Pozice

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Notification
cs: Oznámení
