Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Yes
da: Ja

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Bottom
da: Bund

en: Button
da: Knap

en: Position
da: Placering

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Middle
da: Midt

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Notification
da: Underretning

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Date and Time
da: Dato og tid
