Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Button
el: Κουμπί

en: Position
el: Θέση

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Ok
el: Eντάξει

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Notification
el: Ενημέρωση
