Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Button
eu: Botoia

en: Position
eu: Kokapena

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Middle
eu: Erdian

en: Ok
eu: Ados

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...
