Airship Web Notifications (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Yes
he: כן

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Button
he: כפתור

en: Banner
he: באנר

en: Position
he: מיקום

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Middle
he: אמצע

en: Ok
he: בסדר

en: Please wait...
he: נא להמתין...
