Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Banner
oc: Bandièra

en: Position
oc: Posicion

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Middle
oc: Mitan

en: Zip File
oc: Fichièr zip

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: Please wait...
oc: Pacientatz...
