Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Button
pt: Botão

en: Banner
pt: Faixa

en: Position
pt: Posição

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Middle
pt: Meio

en: Zip File
pt: Ficheiro Zip

en: Please wait...
pt: Por favor aguarde...

en: Notification
pt: Notificação

en: Banner Position
pt: Posição de Banner
