Airship Web Notifications (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Position
sk: Pozícia

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Middle
sk: Stredný

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Modal
sk: Modálny

en: Notifications Sent
sk: Odoslané notifikácie
