Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Button
sv: Knapp

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Notification
sv: Avisering

en: Credentials
sv: Referenser

en: Date and Time
sv: Datum och tid
