Airship Web Notifications (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Please wait...
th: กรุณารอ...
