Airship Web Notifications (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Yes
uk: Так

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Button
uk: Кнопка

en: Banner
uk: Банер

en: Position
uk: Позиція

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Middle
uk: Середина

en: Ok
uk: Гаразд

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Date and Time
uk: Дата і час

en: Modal
uk: Модальне

en: Top Center
uk: Верхній центральний
