User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Update
es: Actualizar

en: Update options
es: Actualizar opciones

en: User Roles
es: Roles de usuario

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Add roles
es: Añadir roles

en: Remove roles
es: Eliminar roles
