User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Update
hu: Frissítés

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Add roles
hu: Szerepkörök hozzáadása

en: Remove roles
hu: Szerepkörök eltávolítása
