User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Update
ja: 更新

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: Add roles
ja: 役割の追加

en: Remove roles
ja: 役割の削除
