User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Add roles
nl: Rollen toevoegen

en: Remove roles
nl: Rollen verwijderen
