User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Add roles
pl: Dodaj role

en: Remove roles
pl: Usuń role
