User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Update
ru: Обновить

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: User Roles
ru: Роли пользователей

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Add roles
ru: Добавить роли

en: Remove roles
ru: Удалить роли
