User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Update
sv: Uppdatera

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: User Roles
sv: Användarroller

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Add roles
sv: Lägg till roller

en: Remove roles
sv: Ta bort roller
