User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Update
uk: Оновити

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Add roles
uk: Додати ролі

en: Remove roles
uk: Видалити ролі
