User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Update
da: Opdatér

en: Update options
da: Opdatering

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Add roles
da: Tilføj roller

en: Remove roles
da: Fjern roller
