User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Update
fi: Päivitys

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Add roles
fi: Lisää rooleja

en: Remove roles
fi: Poista rooleja
