User Roles Bulk Update (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Update options
fr: Mettre à jour les options

en: User Roles
fr: rôles utilisateur

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: Add roles
fr: Ajouter des rôles

en: Remove roles
fr: Retirer des rôles
