URL field (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Link
ar: رابط

en: URL
ar: العنوان URL

en: About
ar: حول

en: Add rel="nofollow" to all links
ar: إضافة rel="nofollow" إلى كل الروابط

en: Enable <em>Title</em> field
ar: تفعيل حقل <em>Title</em>

en: The URL %url is not valid.
ar: عنوان الـURL %url غير صالح.
