URL field (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Link
fi: Linkki

en: About
fi: Tietoja

en: Add rel="nofollow" to all links
fi: Lisää kaikkiin linkkeihin rel="nofollow"

en: Enable <em>Title</em> field
fi: Ota käyttöön <em>Otsikko</em>-kenttä

en: The URL %url is not valid.
fi: URL %url ei ole kelvollinen.
