URL field (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Link
he: קישור

en: URL
he: כתובת URL

en: About
he: אודות

en: Enable <em>Title</em> field
he: אפשר כותרת (<em>Title</em>)
