URL field (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Link
hu: Hivatkozás

en: URL
hu: Webcím

en: About
hu: Leírás

en: Add rel="nofollow" to all links
hu: rel="nofollow" hozzáadása az összes hivatkozáshoz

en: Enable <em>Title</em> field
hu: <em>Title</em> mező engedélyezése

en: The URL %url is not valid.
hu: %url érvénytelen webcím.
