URL field (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: About
it: Informazioni

en: Add rel="nofollow" to all links
it: Aggiungi rel="nofollow" a tutti i link

en: Enable <em>Title</em> field
it: Abilita il campo <em>Title</em>

en: The URL %url is not valid.
it: L'URL %url non è valido.
