URL field (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Link
pl: Odnośnik

en: About
pl: O stronie

en: Add rel="nofollow" to all links
pl: Dodaj rel="nofollow" do wszystkich linków

en: Enable <em>Title</em> field
pl: Pole TITLE dostępne

en: The URL %url is not valid.
pl: Adres URL %url jest nieprawidłowy.
