URL field (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Link
vi: Liên kết

en: About
vi: Giới thiệu

en: Add rel="nofollow" to all links
vi: Thêm rel="nofollow" vào tất cả các liên kết

en: Enable <em>Title</em> field
vi: Thêm trường <em>Title</em>
