URL field (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Link
fa: پیوند

en: URL
fa: نشانی

en: Fields
fa: فیلدها

en: About
fa: درباره

en: Add rel="nofollow" to all links
fa: افزودن rel="nofollow" به تمام پیوندها

en: Enable <em>Title</em> field
fa: فیلد <em>عنوان</em> را فعال کن
