URL field (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Link
pt: Ligação

en: Fields
pt: Campos

en: About
pt: Sobre

en: Add rel="nofollow" to all links
pt: Adicionar rel="nofollow" a todas as ligações

en: Enable <em>Title</em> field
pt: Ativar campo <em>Title</em>

en: The URL %url is not valid.
pt: O URL %url não é válido.
