URL field (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Link
uk: Посилання

en: URL
uk: URL-адреса

en: Fields
uk: Поля

en: About
uk: Про модуль

en: Add rel="nofollow" to all links
uk: Додати до всіх посилань rel="nofollow"

en: Enable <em>Title</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Заголовок</em>

en: The URL %url is not valid.
uk: URL %url є неприпустимим.
