URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: none
de: keine

en: Anonymous
de: Gast

en: Leave blank for %anonymous.
de: Leer lassen für %anonymous.

en: Switch
de: Umschalten

en: Publish
de: Veröffentlichen

en: Unpublish
de: Veröffentlichung zurücknehmen
