URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: none
eu: bat ere ez

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Switch User
eu: Erabiltzailea aldatu
